Promocje
Biblia (oprawa flexy - czarna)
Biblia (oprawa flexy - czarna)
150,00 zł 125,00 zł
szt.
Oczami Bożej miłości
Oczami Bożej miłości
29,90 zł 19,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Głos Pokoju z Medziugorja nr 9 - 2016 + CD Dzienniczek św. Siostry Faustyny cz.2 i 3

Glos-Pokoju-z-Medziugorja-nr-9-2016-CD-Dzienniczek-sw-Siostry-Faustyny-17685_2.jpg
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 8,00 zł 8.00
ilość szt.
Zyskujesz 8 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Od wydawcy:

"Drodzy czytelnicy i prenumeratorzy.
Oddajemy do waszych rąk 9 numer Głosu Pokoju. To ostatni numer jaki wydajemy w tym roku, następny ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku i będzie dołączona do niego 3 płyta z Dzienniczkiem Św. Siostry Faustyny Kowalskiej w formie audiobooka. Na tych trzech płytach nagrany jest cały Dzienniczek.
5 października 2016 roku minęło 10 lat od rozpoczęcia działalności Fundacji Divine Mercy – wydawcy Głosu Pokoju. 10 lat temu w rocznicę narodzin dla nieba św. Siostry Faustyny KRS wydał dokument będący zgodą na działalność Fundacji. To nie była przypadkowa data, kilka miesięcy czekaliśmy na ten dokument, było to dla nas potwierdzeniem działania Bożego.
Z perspektywy czasu, który upłynął widzimy jak szczególną pomocą obdarzył nas Bóg przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny i jak szeroko rozeszło się jej dzieło. Szczególnym darem jest jej Dzienniczek, który jako pierwsi nagraliśmy w działającym już w tym czasie studio Radia Faustyna i wydaliśmy w formie audiobooka. Jakże wiele świadectw z całego świata napłynęło do nas od osób, które go słuchały. Warto tu też wspomnieć o codziennej transmisji Godziny Miłosierdzia i Koronki do Miłosierdzia Bożego z Sanktuarium w Krakowie – Łagiewnikach, którą udaje nam się realizować przy współpracy ze Zgromadzeniem Matki Bożej Miłosierdzia.
W 2011 roku, kiedy minęło sześć lat od rozpoczęcia naszej działalności Pan Bóg rzuca nam kolejne wezwanie - Orędzia Królowej Pokoju z Medziugorja. We współpracy z parafią św. Jakuba w Medziugorju rozpoczynamy codzienne tłumaczenie symultaniczne na język polski i transmisję przez stronę internetową www.centrummedjugorje.pl . W niedługim czasie słyszymy o potrzebie tłumaczenia na język polski miesięcznika Glasnik Mira – wydawanego w języku chorwackim w Medziugorju. Tak powstaje Głos Pokoju. W tym roku odbędzie się III MLADIFEST w Polsce organizowany przez Fundację Divine Mercy będzie to dla nas czas szczególnego dziękczynienia za 10 lat działalności. Serdecznie was wszystkich zapraszamy.
W ostatnim orędziu z 25.09.2016 roku Matka Boża wzywa nas po raz kolejny do modlitwy, która jest jedy­ną droga do pokoju i radości. Gdyby modlitwa stała się naprawdę naszym życiem, to nasze życie byłoby przepełnione pokojem i radością. Czy tak jest?
To pytanie zostawiam wam drodzy czytelnicy. Jeżeli tak nie jest, warto zadać sobie pytanie dlaczego tak się dzieje? Skoro chcemy być szczęśliwi i mamy przepis na szczęście, to dlaczego z niego nie korzystamy ? W życiu bez problemu znajdujemy czas na to, co dla nas ważne. Czy nam się chce czy nie, wykonujemy „ważne” obowiązki. Więc skoro modlitwa nie jest dla nas ważna a ma bezpośredni wpływ na nasze życie i szczęście, można by wywnioskować, że również życie nie jest dla nas najwyższą wartością. Co więc ma dla nas większą wartość niż nasze życie? Czy przypadkiem nie przyszło nam żyć w czasach, w których życie przestaje już być wartością?
Nasza osobista modlitwa ma znaczenie i to nie tylko dla nas. Jestem głęboko przekonany, że ma znaczenie dla całej naszej cywilizacji. Cywilizacji miłości będącej alternatywą dla cywilizacji śmierci. Mam nadzieję, że treści jakie znajdziecie w tym numerze pisma będą pomocne w tej refleksji i zaowocują w waszej codzienności.
Maciej Zając – Redaktor Naczelny Głosu Pokoju

 

Format: A4

Ilość stron: 64
ISBN: -
Rok wydania: 2016
Oprawa: zeszytowa

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl